RU UK

Алексей Леонов отстоял акциз на топливо в местных бюджетах

0

14.11.19 17:48

Народный депутат Украины Алексей Леонов добился включения в бюджет-2020 топливного акциза в местные бюджеты. Об этом он сообщил на своей странице в Фейсбук.

«Акциз з пального залишиться у місцевих бюджетах❗

На жаль, прем’єр-міністр Олексій Гончарук вчасно не відреагував на моє офіційне звернення з проханням не розбалансовувати місцеві бюджети та залишити відрахування акцизного податку на пальне на містах.

За підрахунками, у 2020 році з акцизного податку на пальне (13,44%), загалом на міста повинно бути направлено близько 7,7 млрд грн.

Під моїм зверненням поставили підписи 70 депутатів! Разом з Зіновієм Андрійовичем ми постійно тримали це питання на контролі. Збирали робочі групи, куди запрошували всіх мажоритарників. Всі ми підтримали правку №209, яку розробив Зіновій Андрійович.

Однак, уряд вирішив не звертати увагу на депутатів-мажоритарників.

Сьогодні у сесійній залі ми захистили інтереси громадян і відстояли правку №209 у Держбюджет – 2020.

275 нардепів за✅

Тепер, пропоную створити спеціальну комісію, що буде складатися з одеських депутатів-мажоритарників, місцевих депутатів та громадських об‘єднань. Комісія буде контролювати розподіл коштів з бюджету Одеси. Адже відрахування з акцизного податку на пальне повинні бути направлені виключно на соціальні об’єкти:

  • ремонт старих і будівництво нових дитячих садочків, шкіл й лікарень
  • реконструкцію і капітальний ремонт застарілого житлово-комунального фонду
  • ремонт асфальтного покриття та будівництво нових транспортних розв‘язок тощо.

Вітаю всіх мажоритарників з цією перемогою.»

Также:  Губительным реформам Сороса объявили войну

Поделиться:

Популярное