RU UK

Алексей Леонов ответил на вопросы на полиграфе

0

23.10.19 22:25

Сегодня, 23 октября, народный депутат Украины Алексей Леонов ответил на вопросы на полиграфе. Об этом нардем сообщил на своей странице в Facebook

“Полиграф так полиграф!

Однак, по-перше, я маю свою точку зору й у силу Конституції маю право голосувати так, як вважаю за потрібне.

Аби мої виборці у майбутньому не велися на відверту провокацію і тиск на їхнього мажоритарника – пройшов поліграф. Висновок експерта: грошей за голосування чи не голосування за будь-які законопроєкти – не брав.

Ключові запитання, задані на поліграфі:

❗️Будучи депутатом Верховної Ради України ви навмисно порушували чинне законодавство, переслідуючи особисті цілі? Відповідь – ні.

❗️Чи мали ви гроші або якусь іншу вигоду, коли голосували за певні закони, як депутат Верховної Ради України? Відповідь – ні.

❗️Чи мали ви особисту вигоду при подачі законопроєктів? Відповідь – ні.

❗️Чи отримували ви гроші або якусь вигоду від Антона Яценка або від когось іншого у процесі роботи над законопроєктами №2047, №2047-1 або №2047-д? Відповідь – ні.

❗️Чи отримували ви гроші або якусь вигоду при лобіюванні законопроєктів № 1053-1 або №1073? Відповідь – ні.

Завтра викладу офіційний звіт від спеціаліста-поліграфолога.

✅А тепер трохи хронології:

Всі члени Комітету бачили, що винесені законопроєкти недосконалі. Члени Комітету запропонували голові Данилу Гетьманцеву протягом тижня напрацювати законопроєкт, що повністю прибере вплив будь-яких учасників і прибере монополію. Голова Комітету відмовив і поставив на голосування вищезгадані законопроєкти. Я утримався від голосування за всі три вищезгадані законопроєкти.

Далі, на депутатів, які не голосують за законопроєкти, адже вважають їх корумпованими – заводять кримінальні справи. Шановний Руслан Рябошапка, Назар Холодницький, Артем Ситник – чекаю запрошення. Єдине, прошу, не у пленарний тиждень.

Також всім нагадаю, що за ст.ст.201, 297, 94 та 299 Цивільного кодексу щодо захисту репутації ніхто не скасовував.

Перепрошую своїх виборців за весь цей цирк”, – прокомментировал народный депутат Украины Алексей Леонов. 

Кто из следующим пройдет тест из 11 депутатов от партии «Слуга народа», которые входят в комитет Верховной Рады по финансам, налоговой и таможенной политике.

Также:  Нардеп Ефимов слушал Лепса в Куршевеле за столиком, где место стоило около $10 000

Обновлено 24 октября:

Алексей Леонов опубликовал официальные документы от специалиста-полиграфолога

Поделиться:

Популярное