USD
28.24
28.45
EUR
31.95
32.30
Коронавирус
Коронавирус

Алексей Леонов прокомментировал остановку незаконной стройки на Трассе Здоровья

Сегодня, 14 декабря, народный депутат Украины Алексей Леонов поделился хорошей новостью – суд наложил арест на незаконную стройку по адресу Французский бульвар, 1/5 (участок Трассы Здоровья). Об этом нардеп сообщил на своей странице в Фейсбук.

Нардеп отметил, что незаконное строительство удалось остановить благодаря содействию прокуратуры после депутатского запроса:

«Разом з прокуратурою нам вдалося зупинити протиправне будівництво по Французькому бульвару, 1/5 й ділянки Траси Здоров’я. Суд наклав арешт на будівництво із забороною проведення будь-яких будівельних робіт. Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ст. 356 (самоуправство), ст. 197-1 ч. 2, (самовільне зайняття земельних ділянок у зонах особливого режиму використання земель), ст. 364-1 ч. 1 (зловживання повноваженнями), ст. 364 ч. 1 (зловживання владою або службовим становищем повноваженнями) КК України.

Зокрема, суд встановив:

  • в березні 2019-го Одеська міськрада здала в оренду 0,7 га землі в районі Аркадії

  • на морському узбережжі будувати планували три корпуси від 3 до 11 поверхів, площею понад 22 тис. м², у тому числі 157 «кімнат для відпочинку» та 48 паркінг-місць.

  • у вересні 2019 року одеське управління ДАБІ дозволило компанії розпочати будівельні роботи», — написал мажоритарщик от Приморского района города Одессы.

При этом Алексей Леонов отметил каверзность ситуации, ведь мэр города и глава городского ГАСКА ответили что не видят ничего незаконного в данном строительстве:

«Як невдобно вийшло зовсім нещодавно мер міста Одеси Геннадій Труханов відповів на моє звернення, що не бачить порушень з боку компанії забудовника і з дозвільними документами у них все гаразд. Крім того, голова міського ДАБК Олександр Авдєєв заявляв, що будівництво проводиться на законних підставах.»

 «Дякую за плідну співпрацю й оперативне реагування прокуратурі Одеської області на моє депутатське звернення.

Добре, що на цьому тижні є і хороша новина. Вільному доступу одеситів й гостей міста до пляжу і берега Чорного моря ніхто заважати не може і не буде.

Як і казав – відповідати будуть всі причетні», — заявил Алексей Леонов.

ЦИК назначила промежуточные выборы нардепа в округе №179 Харьковской области