USD
26.87
27.07
EUR
30.23
30.55
Коронавирус
Коронавирус

Алексей Леонов считает, что многие проблемы в городе нужно решить комплексно и сразу

Народный депутат Украины от политической партии «Слуга народа» Алексей Леонов в эфире телеканала «Репортер» заявил о том, что ряд проблем в городе, которые возникают ежегодно не решаются, поскольку это кому-то выгодно. Надреп считает, что такие проблемы как старые коммуникации необходимо решить единоразово.

Эфир был посвящен наболевшим вопросам одесситов – незаконные застройки, жилищный фонд, состояние дорог, отопительный сезон. Конечно, Алексей Леонов озвучил мини отчет о том, что уже сделано и какие планы на будущее.

«Вдячний за запрошення і ґрунтовний діалог #СтудіяРепортер та Віталію Хемію, — прокомментировал нардеп на своей странице в Фейсбук.

«Житловий фонд»

Однією з моїх передвиборчих обіцянок був мораторій на будівництво у центрі міста. Ми створили реєстр незаконних забудов, поставили до відома прем‘єра. Вже звільнено керівника ДАБІ області. Новий керівник разом з нами та прокуратурою швидко долучився до процесу. Нам вже вдалося добитися:

  • судової заборони на незаконне будівництво по Приморському бульвару, 7
  • накладання судового арешту на будівництво по вулиці Глушко,17
  • зупинення будівництва по Трасі Здоров‘я, заведена кримінальна справа.

Незаконне будівництво на узбережжі

На мою думку, зона узбережжя може забудовуватися тільки після громадських слухань й згоди одеситів. А на 100-метровій зоні біля моря взагалі заборонено будувати.

Однак, таке враження, що місцева влада не бачить парканів й незаконних забудов. На жаль, протягом 28 років всі закони писали так, аби мати якісь лазівки. Приклади – будівництво на 13-й Фонтана, будівництво на Трасі Здоров‘я. По 13-й Фонтана, суд заборонив будівництво, однак у компанії був дозвіл на берегоукріплювальні роботи й вони їх і здійснюють, там вже декілька разів були зсуви. Однозначно, все це робиться через заступництво міської влади. Аби такого не відбувалося, ми повинні якісно доопрацювати наше законодавство й назавжди прибрати усі неточності, щоб беріг Одеси не забудовувався.

Опалювальний сезон

У міськраді звітували, що Одеська ТЕЦ повністю готова до запуску опалювального сезону. Наша ТЕЦ має застаріле обладнання. Мерія щорічно повідомляє, що 1 млрд грн йде на витрати для запуску опалювального сезону. Думаю, тут також є корупційна складова. Однією з причин нещодавніх обшуків у міськраді було розкрадання на ТЕЦ.

До речі, до мене на зустріч приходять одесити зі скаргами, що за програмою у них досі не встановлені нові лічильники. А не встановлені вони тому що потрібно розібратися куди були скеровані депутатські субвенції й чи направлялися ці кошти на допомогу одеситам. Тому мною направлена велика кількість депутатських запитів аби розібратися у депутатських субвенціях.

Стан доріг й водовідведення

Всі ми прекрасно знаємо що відбувається в Одесі коли починається злива. Цілу стопку депутатських запитів направив стосовно доріг і проблеми водовідведення. До речі, мережі водовідведення також застарілі й не відповідають нормам. Цю проблему потрібно вирішувати комплексно. Необхідно зібрати комунальні й приватні підприємства та зробити якісний ремонт комунікацій, а вже потім зробити якісне асфальтове покриття. Але, хтось вважає, навіщо це робити, якщо постійно можна перекопувати одні й ті самі ділянки та списувати гроші.

 ФОПи та закони №128-IX (РРО), №129-IX (кеш бек)

Закон №129 необхідно скасувати, №128 – відкликати та направити на доопрацювання. Ми вже обговорювали це з підприємцями – які правки необхідно внести, як скоординувати роботу законодавчої й виконавчої влади.

Загалом, метою законопроєктів була боротьба з великим бізнесом, що ухиляється від сплати податків через спрощену систему. Коли законопроєкти розроблялися комітетом, нами була поставлена вимога керівникам податкової та митниці про швидке й ефективне реформування відомств для того, аби підприємець міг в «білу» придбати товар, в «білу» його реалізувати та у «білу» заплатити податки.

Через два місяці ми бачимо, що реформи відбуваються вкрай повільно. З митної служби до бюджету не надходить навіть запланованого. Висновок – «тінь», на жаль, існує й надалі. А платити за це повинні ФОПи.

Коли змінилися фактори, звичайно, у мене, змінилася й думка. Поки не буде конструктивних реформ з боку податкової й митної служб – не можливо підтримувати закони, що зобов‘язують ФОПи фіскалізувати свої доходи.

Я депутат-мажоритарник, повинен приймати адекватні рішення, корисні для суспільства.

Щодо моїх візитів до міськради

По-перше, вони, як правило, збираються у понеділок. У нас у понеділок засідання фракції. Я фізично не можу бути в Одесі кожного понеділка.

По-друге, мені там нічого робити з цим складом, який зараз є. Коли я подивився аналіз сесії міськради, у якому було 47 питань, з них 20 – щодо приватизації, 20 – про відведення землі й лише 7 соціальних питань стосовно дійсних проблем одеситів. У дерибані брати участі не буду.

Ринок землі

Мною до законопроєкту №2178-10 щодо обігу земель були подані правки, без внесення яких, голосувати за нього не буду. Стосовно правок:

  • українці повинні бути власниками землі – без продажу іноземцям
  • суттєве зменшення максимального ліміту на одну особу

заборона на зміну цільового призначення земель», — пишет Алексей Леонов.

Зеленский выступил с видеообращением по встрече Нормандской четверки