USD
26.60
26.80
EUR
31.23
31.55
Коронавирус
Коронавирус

Главред “Жизнь.инфо” приняла участие в отборе в комиссию по выбору Директора Бюро экономической безопасности Украины

Сегодня, 12 мая, прошло специальное открытое заседание комитета правоохранительной деятельности по выбору представителя Верховной Рады Украины в состав комиссии по отбору Директора Бюро экономической безопасности Украины.

Участвовало 7 кандидатов : 

  1. Бабий Борис ОО “Спільна мета” (все воздержались)
  2. Вихлев Алексей аттестованный в Минюсте судебный независимый эксперт по всем видам экономических экспертиз (воздержались)
  3. Гриценко Алексей член правления ОО “Всеукраинское объединение “Автомайдан”4 “за”
  4. Попович Руслан зам главы ОО “Совет гражданского контроля” 1 “за”
  5. Савченко Надежда ТОВ “Апасов ТВ” 4 “за” 
  6. Ткачук Анна главный редактор “Жизнь.инфо” 7  голосов “за”
  7. Ушаков Александр ОО “Спільна мета” 9 “за”

Победителем по результатам голосования был выбран Александр Ушаков.

Главный редактор “Жизнь.инфо” Анна Ткачук в своем выступлении ответила на все вопросы членов комитета, которые они задавали в самом начале заседания.

“Моє бажання участі у цьому конкурсі обумовлено наявністю в мене певного досвіду щодо висвітлення проблем бізнесу у взаємовідносинах з контролюючими та правоохоронними органами, подолання перешкод у вільному веденні бізнесу в нашій країни, створення комфортних умов для здійснення підприємницької діяльності та боротьби з корупцією у діяльності державних органів, у тому числі і правоохоронних та бажанням, щоб на посаду Директора Бюро економічної безпеки України було обрано компетентну та доброчесну людину, яка б змогла на якісно новому рівні організувати роботу цього новоствореного правоохоронного органу.

 Я вважаю, що кандидат має бути людиною, у якої бездоганна репутація та сильний авторитет серед його підопічних та правоохоронців. Це буде будівництво нового відомства.

Досвід роботи має бути не менше 10 років, у слідчих та оперативних органах, що має досвід боротьби з економічною злочинністю,  сильні організаторські здібності оскільки Директору потрібно буде створити новий правоохоронний орган з нуля.

В той же час в нього має бути беззаперечна службова репутація, оскільки йому потрібно буде вибудувати роботу цього органу таким чином, щоб виключити ганебні факти тиску на бізнес, які мають місце на цей час”, — говорила на заседании комитета Анна Ткачук.

Видео выступления

РФ не собирается вмешиваться в дело Медведчука