USD
26.63
26.80
EUR
31.11
31.43
Коронавирус
Коронавирус

Нардеп Васильковский помог украсть и скрывать мою дочь, — Алина Левченко

Глава Обуховской райадминистрации (Киевская область) Алина Левченко заявила о том, что народный депутат от политической партии “Слуга народа” Игорь Васильковский украл её дочь во время обыска у биологического отца дочери Владимира Ружицкого и помогает прятать 5-ти летнюю девочку от матери до сих пор.

Об этом Левченко написала на своей странице в Фейсбук.

“Як депутат ВРУ Ігор Васильковський допомагає ховати від мене мою 5-ти річну дитину та перешкоджає діяльності правоохоронних органів❗️

30-ого квітня 2021 року в Одеській області ( КГ Совіньон 2, вул. Уютна 30 ), в біологічного батька дитини, Ружицького В.О., поліція Київської обл. проводила обшуки з метою виявлення і відібрання підробленої довіреності на вивезення моєї доньки закордон. Під час обшуку приїхав Народний Депутат України від партії Слуга Народу Васильковський Ігор Ігорович, який перешкоджав діям поліції та виємці доказів. 

❗️Одразу після проведення обшуку саме Васильковський вивіз та сховав від мене мою доньку на своєму незадекларованному авто, чорній Toyota Land Cruiser 200 з номерними знаками АА0879КО та знову повернувся перешкоджати поліції. Цей самий депутат СН раніше допомагав моєму колишньому чоловіку «закривати» проблемні питання з податковою. Зараз Васильковський через прокуратуру намагається здійснити тиск на слідство. Безкоштовно? Я так не думаю!!! 🤷‍♀️❗️

⁉️ Кого обирала наша країна??! Депутатів, які займаються корупційними діями? Які переховують дітей від мам??! Які перешкоджають діям поліції та допомагають злочинцям??? ❓❓❓

Також під час обшуку на допомогу батьку дитини приїхав колишній депутат Одеської міської  ради, Варешенко В.І., який тихо виносив зброю, що знаходилась в будинку за паркан. 

Ось такі депутати в дії. 🤦‍♀️

В будинку була знайдена зброя з простроченими дозволами та бойовими набоями, яка знаходилась не в сейфі, а у вільному доступі. Також вилучена була і підроблена довіреність. 

Нотаріальна довіреність на вивезення дитини закордон була підроблена батьком дитини та його матір‘ю Ружицькою І.О. У  змові з нотаріусом Фроловою Р.В. 

Моя донька, Ружицька Ємілія, була викрадена 3 роки тому, на сьогоднішній день є відкрите кримінальне провадження по ч. 2 ст. 146 ККУ. Дитину від мене переховує її батько. Свідоцтво про народження та закордонний паспорт Ємі знаходяться в мене, згоди на оформлення нового паспорта я не давала. Я неодноразово писала звернення до прикордонної служби України з метою попередження вивезення моєї доньки закордон. Згоди на вивезення моєї дитини я не давала. Тому цей документ є повністю сфальсифікованим та незаконним. 

Висновки робіть самі…”, — написала Алина Левченко.

Кроме того, редакция «Жизнь.инфо» нашла уведомление о вызове на подготовительное заседание биологического отца девочки Ружицкого.

Издание “Цензор.нет” опубликовало историю Левченко ещё в 2019 году:

Президент ГО «Всеукраинское объединение — Защита прав матерей», а по совместительству и советница Министра инфраструктуры Украины Алина Левченко не видит свою трехлетнюю дочь уже полтора года. В один осенний вечер ее бывший муж Владимир Ружицкий забрал ребенка на прогулку — и исчез, отключив телефоны.

Примечательно, что после рождения дочери Владимир не стремился воспитывать ребенка. Он испарился из жизни Алины спустя 2 месяца после рождения малышки, несколько месяцев просто не выходя на связь. Позже вернулся, заявив о желании примириться — и продолжил моральное насилие над женой (которое имело место и во время беременности женщины), угрожая «запереть в психушку» и отобрать ребенка. Да и развод с этим «чудо» папой и мужем произошел цинично и изощренно – заочным решением одесского суда, когда жена пребывала на 7-ом месяце беременности. О чем Алина узнала только через год и 7 месяцев, когда сама пошла подавать на развод

Ружицкий всегда кичился своими одесскими бандитскими связями, уверяя, что СБУ, полиция и суд в Одессе также «ест с его рук».

Общению отца и ребенка после разъезда Алина никогда не препятствовала. Но обстановка накалялась. Дошло до того, что даже педиатр отметила проблемы со здоровьем ребенка, созданные напряженностью, нагнетаемой Владимиром. Желание отомстить закипало в жилах горе-отца и, понимая, что Алина от него никак уже не зависит, он совершил шаг, который сумел разбить сердце женщины. Похитил ребенка.”

“США могут негативно повлиять на события на Донбассе,” – Евгений Мураев