USD
26.12
26.30
EUR
29.78
30.15
Коронавирус
Коронавирус

Ответ НАБУ? Антикоррупционеры начали расследование в отношении Юрия Луценко

Ответ НАБУ? Антикоррупционеры начали расследование в отношении Юрия Луценко

После недавно появившейся информации о том, что Генпрокуратура начала расследование в отношении главы НАБУ — Артема Сытника, появилась новая информация. Национальное антикоррупционное бюро инициировала расследование в отношении генпрокурора Юрия Луценко, в частности по факту его незаконного обогащения.

Соотеветствующее заявление опубликовал на своей странице в Фейсбук Назар Приходько:

«Ну що, Юрік-«абажурік», не в тому місці і не в той час ти зі своїм комсомольським минулим пішов проти ФБР та Мін’юсту США… Я розумію, що вся ваша камарілья — ГПУ, НАЗК, МВС та СБУ зараз знову кинеться сворою на Артема Ситника та Ґізо Уґлаву — але пізно. Ви дуже дістали нас, да, але ви думали що нами і обмежиться — «посмердять і розійдуться», але ні.

Вас просили, вам наполегливо підказували, з вами намагалися домовитись по доброму, та ви кістьми лягали і лягаєте за збереження кримінально-олігархічної, клептократично-комсомольської системи Кучмізму чиїми вірними васалами та позашлюбними дітьми ви є.

Завтра будуть нові цікаві факти, а поки можеш випить Юра, за систему Кучмізму, боротьбу з якою ти так палко імітував у 2001-му році, будучи лишень «смотрящим» від Кучми. Випий. Не чокаясь».

Против директора НАБУ инициировано уголовное дело