USD
28.24
28.45
EUR
31.95
32.30
Коронавирус
Коронавирус

Украинские полицейские и учителя должны получать достойную зарплату, – «Розумна політика»

Межфракционное объединение «Розумна політика» подготовила законодательные инициативы для урегулирования острых вопросов – повышение зарплат полицейским и учителям.

Об этом в телеграм-канале сообщил Дмитрий Разумков.

«Українські поліцейські та вчителі мають отримувати гідну заробітну плату. Саме тому МФО “Розумна політика” починає 2022 рік із законодавчих ініціатив, спрямованих на підтримку мільйонів громадян України.

У Верховній Раді вже зареєстрований проект закону №6506-2, який має збільшити зарплати поліцейським у середньому на 50-100%. Адже держава не може допустити відтік професійних кадрів із Національної поліції через низький рівень оплати праці. Це є прямою загрозою національній безпеці.

Законопроект також усуває величезну диспропорцію між окладами найвищих посадовців та рядових поліцейських. Окрім цього, наша ідея чітко врегульовує мінімальні соціальні гарантії для рядового складу поліції, прописує умови отримання доплати за науковий ступінь або вчене звання. Це суттєвий крок для покращення життя кожного поліцейського.

Однак, ми не можемо залишити без уваги і наших вчителів. МФО “Розумна політика” також зареєструвало законопроект №6512, який передбачає перенесення з 2023 року на квітень 2022 року вступ у дію положень, що мають збільшити посадові оклади молодим вчителям у розмірі 3-х мінімальних зарплат.

Сподіваємося, наші законопроекти будуть підтримані різними депутатськими фракціями та групами Парламенту. Ми будемо робити й надалі все можливе, щоб розумної політики в Україні було більше», – говорится в сообщении Дмитрия Разумкова.

Уже есть решение о задержании Порошенко и его доставке в суд — адвокат

Оставьте свой комментарий:

0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments