USD
26.16
26.35
EUR
30.35
30.63
Коронавирус
Коронавирус

«В Украине выздоровел первый пациент с коронавирусом», — Зеленский

Президент Украины Владимир Зеленский записал видеообращение, где рассказал о том, что в Украине выздоровел первый пациент с коронавирусом.

«У нас очень радостная новость. Пациенту из Черновцов был сделан повторный лабораторный анализ на коронавирус, и он во второй раз показал негативный результат. А значит, можем констатировать официально — в Украине есть первый человек, который выздоровел от коронавируса. Сегодня его выписывают из больницы, и он возвращается домой», — заявил президент.

Также Зеленский добавил, что была получена первая партия экспресс-тестов, которые изготовили в Институте молекулярной биологии Национальной академии наук Украины.

«Еще хочу сказать, что в ближайшие 48 часов ожидаем прибытие в Украину из Китая: 10 млн высокоточных лабораторных тестов, которые будут распределены по всем уголкам Украины; 10 аппаратов искусственной вентиляции легких; 1 млн масок, которые поступят в украинские аптеки; 100 тыс. масок повышенной защиты для врачей и работников полиции; 400 тыс. экспресс-тестов; 10 тыс. литров дезинфекционной жидкости», — добавил глава государства.

Традиційно розповідаю про нашу протидію поширенню коронавірусу. Найперше – ми маємо дуже радісну новину. Пацієнту з Чернівців було зроблено повторний лабораторний аналіз на коронавірус. І він вдруге показав негативний результат. А отже – можемо констатувати офіційно: в Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу!Також ми отримали першу партію експрес-тестів, виготовлену Інститутом молекулярної біології Національної академії наук України. Я дякую нашим вченим, нашим фахівцям за те, що в короткі терміни змогли це зробити. Іще хочу сказати, що в найближчі 48 годин очікуємо прибуття в Україну з Китаю: • 10 млн високоточних лабораторних тестів, які будуть розподілені по всіх куточках України;• 10 апаратів штучної вентиляції легень;• 1 млн масок, які надійдуть в українські аптеки;• 100 тис. масок підвищеного захисту для лікарів і працівників поліції;• 400 тис. експрес-тестів; • 10 тис. літрів дезінфекційної рідини. Ми зробимо все, щоб забезпечити засобами індивідуального захисту, експрес-тестами, дезінфекторами кожного громадянина України. Кожного з вас. Тепер щодо наших громадян за кордоном. За останні п’ять днів ми повернули понад 50 тисяч українських громадян. На сьогодні заплановано 42 авіарейси, які доставлять ще вісім тисяч українців. Усім українцям, які продовжують залишатися вдома, я хочу подякувати за свідомість та почуття відповідальності. Залишаючись вдома, ви допомагаєте непоширенню вірусу, не піддаєте ризику ні себе, ні оточуючих.Це відео з субтитрами дивіться тут: https://bit.ly/2Qzm6ul

Geplaatst door Володимир Зеленський op Vrijdag 20 maart 2020

6 уголовных дел и более 400 админпротоколов: полиция рассказала о нарушениях во время карантина